Nasze sukcesy w roku 2011/2012
Osiągnięcia uczestników zajęć w roku oświatowym 2011/2012. Osiągnięcia z poprzednich lat są widoczne w danych pracowniach.
ZasięgDataMiejsceNazwa imprezyOsiągnięcia / udział
międzynarodowy15.06.2012r.
-
17.06.2012r.
BytomXII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Alfons Mucha - Secesyjna Baśń"

Udział pracowni plastycznej (op. J. Waksmundzka)

19.05.2012r.Nova Paka (Czechy) Międzynarodowy Konkurs Modelarski "NOVOPACKY ŚUTRAK"

Nagroda: Krzysztof Zdybel

Wyróżnienie Michał Malkowski i Szymon Ślepko (op. A. Walerowicz)

12.05.2012r.ZabrzeMiędzynarodowy Festiwal Tańca

XI m w kat 14-15 lat Grand Prix LA: Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska (op. T. Jaszewski)

21.04.2012r.
-
22.04.2012r.
Erasmus Student Network przy Uniwersytecie ekonomicznym w KrakowieInternational Festival Of Musical Songs Międzynarodowy Festiwal Piosenki Musicalowej

Laureat: Mateusz Bazylewicz

udział: barbara Spyra, Alicja Zielińska, Aneta Klemczak (op. M. Jabłoński)

26.10.2011r.MDK RybnikXXXI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Paul Klee "Spacer Kolorem"

Udział pracowni plastycznej (op. J. Waksmundzka)

21.10.2011r.MDK KluczborkI Międzynarodowy konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży "Grafika i okolice"

Wyróżnienie placówki: MDK Świdnica (op. J. Waksmundzka) z

20.10.2011r.MDK 1 BytomVIII Międzynarodowe Biennale Współczesej Tkaniny Artystycznej Dzieci i Młodzieży

medal srebrny: Xymena Maciejewska (6l.), Natalia Walter (9l.),

medal brązowy: Oliwia Kuczek (12l.) - (op. W. Szwegler), Aleksandra Skrzyńska (10l.), Aleksandra Samoraj (10 l.), Dominika RZepka (15l.),(op. J. Waksmundzka)

prace zakwalifikowane do wystawy: Malwina Hasik, Julia Kowalewicz, Jan Jurewicz, Joanna Hasik, Karolina Dudziak, Anna Narkiewicz, Marianna Chojnowska(op. W. Szwegler), Urszula Walerowicz,(op. J. Walerowicz) Tomasik Klaudia, Maja Nawrot, Magda Szymańska, Alicja Babula, Aleksandra Oleszek, Aleksandra Myczkowska, Maria Skupień, Aleksandra Matysiak, MAgda Czaja, Piotr Studnicki, (op. J. Waksmundzka)

 

07.10.2011r.Restauracja "Maria" WałbrzychMiędzynarodowe Sympozjum Dolnośląskiej Izby Lekarskiej

Występ taneczny: Tomasz Jaszewski i Iwona Golińska (op. T. Jaszewski)

02.10.2011r.RybnikIII Międzynarodowy TTT INŻBUD NADIR CUP Grand Prix Polski Junior II

miejsce 10 w kat . 14-15 Grand Prix ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce 8 w kat . 14-15 Grand Prix LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

01.10.2011r.
-
02.10.2011r.
Praga (Rep. Czeska)Mistrzostwa Republiki Czeskiej E-Day w Modelarstwie Redukcyjnym

Udział : Krzysztof Zdybel, Rafał Gaj, Michał Markowski, Szymon Ślepko (op. A. Walerowicz)

01.10.2011r.Muzeum w KoszalinieMiędzynarodowy konkurs dla dzieci i młodzieży "Muzealne Spotkania z Fotografią

Udział ośmiu uczennic z koła (op. K. Jas)

01.10.2011r.
-
02.10.2011r.
LubańII Łużycki Konkurs Plastikowych i Kartonowych Modeli Redukcyjnych o Puchar Burmistrza Miasta Lubania

II m. jun. poj. cywilne - Adrian Skrzypnik

III m. jun. poj. cywilne - Jakub Grześlowski

II m. jun. samoloty 1/72 - Tomasz Moor

III m. jun. samoloty 1/72 - Adrian Butkiewicz

wyr. jun. samoloty 1/48 - Igor Krawczyszyn

udział: Adrian Gutkowski, Rafał Lis, Mikołaj Lis, Tomasz Łukasiewicz, Alicja Sochacka (op. S. Sawicki) z

25.09.2011r.Jelenia GóraMiędzynarodowy TTT KARKONOSZE OPEN 2011 WDSF Open Standard, Grand Prix Polski Junior II i Młodzieży

miejsce 10/12 w kat . 14-15 B ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce 6/12 w kat . 14-15 B LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce 22/28 w kat . Grand Prix LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

24.09.2011r.Jelenia GóraMiędzynarodowy TTT KARKONOSZE OPEN 2011 WDSF International Open Latin
II m. Rutka Kacper i Tragarz Olga
miejsce 25/27 w Grand Prix Standard zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
Rutka Kacper
i Tragarz Olga otrzymali klasę taneczną D w obu stylach. Gratulujemy !!!
ogólnopolski23.06.2012r.MDK Dom Harcerza KrakówOgólnopolski Konkurs Plastyczny "Grafika Młodych"

Nagrody: Paulina Jewiarz, Aleksandra Samoraj, Dominika Waligórska, Aleksandra Matysiak, Katarzyna Tuschka, Piotr Studnicki, Natalia Walter, Weronika Skupień. (op. J. Waksmundzka)

16.06.2012r.
-
17.06.2012r.
BogatyniaVIII Dolnośląski Konkurs Modeli Plastikowych i Kartonowych „Euroregionu Nysa” o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia.

I m. Adrian Butkiewicz w kat. poj. cywilne

Im. Katarzyna Grędzińska    1 m w kat. dioram

I m. Jakub Grześlowski w kat.samolotóy 1/72  

II m. Sebastian Mogielnicki w kat.poj.gsnic.1/72

II m. Rafał Rząsa w kat.poj. cywilne

II m. Rafał Rząsa w kat.helikoptery

III m. Tymoteusz Moor w kat.samoloty 1/72

III m. Konrad Jończyk w kat.samoloty 1/48

III m. Rafał Lis w kat.helikoptery

III m. Adrian Skrzypnik w kat.dioramy

III m. Jakub Grześlowski w kat.poj.cywilne  (op. S. Sawicki)

I m. Krzysztof Zdybel  w kat.samoloty 1/48 (op. A. Walerowicz)

09.06.2012r.tabor Jelenia GóraOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Jeleniej Góry

kat. pow. 15 lat kl. E

V m. Piotr Studnicki i Natalia Bieniek (op. T. Jaszewski)

02.06.2012r.K.Sz. Polonia WroclawMistrzostwa Dolnego Sląska w Szachach

Udział Chłopców (80 zawodnikow):

34 m. Kornet Dziedzic, 35 m. Marcel Cieślak, 36 m. Stanisław Rzepecki, 37 m. Viktor Dushka, 42 m Andrzej Kaszyński, 43 m. Antoni Pieszczoch, 69 m. Szymon Turała,  74 m. Kryspin Kowalczyk

Udział Dziewcząt (20 zawodniczek):

V m. Hanna Bera,

X m. Małgorzata Mucha,

XVII m. Oliwia Cieślak (op. M. Korzekwa)

26.05.2012r.
-
27.05.2012r.
ŚwidnicaXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŚWIDNICY

miejsce IV w kat . pow. 15 E zajeli Studnicki Piotr i Bieniek Natalia

miejsce II w kat . 10-11 G  zajeli Madaliński Piotr i Szalecka Hanna

miejsce III w kat . 12-13 G  zajeli Peszko Patryk i Kowalska Barbara

miejsce III w kat . 12-13 G  zajeli Kowalski Michał i Michielewicz Liwia

miejsce I  w kat . 12-13 H  zajeli Grudziński Kacper i Kwak Laura

 

26.05.2012r.Nowa SólXIV SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

miejsce II w kat . 14-15 B LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce II w kat . 14-15 B ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

 

26.05.2012r.ODT WrosławOgólnopolski Konkurs Modelarski "Światowid 2012"

I m. Krzysztof Zdybel (sam 1:48),

II m. Szymon Ślepko (sam 1:72), Michal Markowski (poj. gąs),

Udział: Dawid Srokowski (Vm), Michał Markowski (Vm), Daniel Bzdyl (Vm), Tomasz Soltys (VIIm), Michał karaszewski (VIIm) op. A. Walerowicz,

Nagroda Specjalna dla najlepszego młodzika - Konrad Jończyk

II m. Rafał Rząsa (śmigłowce)

III m. Adrian Butkiewicz (sam. osob), Katarzyna Grędzińska (dioramy), Tymoteusz Moor (sam 1:72) Tymoteusz Moor (Smigł),

Udział: Jakub Grześlowski (IVm), Konrad Jóńczyk (IVm), Jakub Grześlowski (Vm), Wiktor Grzegorzewski (VIm), rafał Rząsa (VIm), Bartosz Krystkowiak (VIIIm), Adrian Skrzypnik (IXm), Konrad Jaskuła (IXm) - op. S. Sawicki

25.05.2012r.
-
26.05.2012r.
MCK LegnicaXVII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ekologicznej "Ekopiosenka"

Kwalifikacje do Finału: Wiktoria Pękała, Agnieszka Tympalska, Marta Rosłoń (op. A. Banach)

20.05.2012r.WrocławOgólnopolski Turniej Tańca TANECZNA MAJÓWKA

miejsce VI w kat . pow. 15 E zajeli Studnicki Piotr i Bieniek Natalia

19.05.2012r.DOK DzierżoniówWiosenne Konfrontace Taneczne

Udział: Patrycja Jurek, Natalia Kawaler, Aneta Klemczak, Weronika Śliwowska, Wiktoria Śliwowska, Karolina Mucha, Roksana Wierzbicka, Aleksandra Ziaja, Jolanta Kurzac, Natalia nalewajko, Maja Wróblewska, Dominika Wróblewska, Julia Furman, Lidia Maciejewska (op. Renata Łukaszewicz - Szczepanik)

12.05.2012r.
-
13.05.2012r.
ZabrzeMiędzynarodowy Festiwal Tańca ZABRZE 2012

miejsce XI w kat . 14-15 Grand Prix LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

28.04.2012r.KożuchówKasztelański Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KOŻUCHÓW 2012 Grand Prix Polski Seniorów

miejsce II w kat . 45-54 Grand Prix Hobby zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna

26.04.2012r.GłogówXVII Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces"

udział: Angelika Ślęzak (op. A. Banach)

21.04.2012r.
-
22.04.2012r.
InowrocławVI Inowrocławski Konkurs Modelarski

I m. Rafał Rząsa - jun. modele śmigłowców,

I m. Jakub Grześlowski - jun. mod. pojazdów cywilnych

III m. Rafał Rząsa - jun. mod. pojazdów cywilnych,

II m. Adrian Skrzypnik - jun. dioramy lądowe

wyr. Katarzyna Gredzińska - jun. winiety lądowe

(op. S. Sawicki)

20.04.2012r.Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa w NiepołomicachWalne Zebranie Polskiego Stowarzyszenia Wychowania Pozaszkolnego

Spektakl "Nasze Metro" Studio Piosenki (op. M. Jabłoński), Gr. taneczna (op. R. Ł-Szczepanik), Gr. Taneczna (op. A. Trzeciak), Gr. Teatralna (op. J. Chojnowska)

15.04.2012r.KórnikIII OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Kórnik

VII m. Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska kat. 14-15 l. kl. B Lat (op. T. Jaszewski)

15.04.2012r.KórnikFestiwal Tańca

miejsce VII w kat . 14-15 B LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

14.04.2012r.
-
15.04.2012r.
Wrocław• 14.04.2012r. - 15.04.2012r.Wrocław Konkurs Modelarski Model Show Wrocław I m. Krzysztof Zdybel kl. Modele lotnicze – junior, III m. Jakub Grześlowski kl. Dioramy – młodzik, III Rafał Rzęsa klKonkurs Modelarski Model Show Wrocław

I m. Krzysztof Zdybel kl. Modele lotnicze – junior,

III m. Jakub Grześlowski kl. Dioramy – młodzik,

III Rafał Rzęsa kl. Samochody cywilne – open

Udział: Katarzyna grędzińska, Adrian Skrzypnik, Adrian Butkiewicz, Konrad Jończyk, Michał Marchewka, Konrad Marchewka, Rafał Rzęsa, Hubert Łępicki, Maciej Banach, Konrad Jaskuła, Tymoteusz Moor,  pr. modelarska (op. S. Sawicki i A. Walerowicz)

14.04.2012r.Klub BolkoIII Przegląd Piosenki Lwowskiej

koord. L. Matus

14.04.2012r.KórnikFESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2012 GPP SENIOR

miejsce I w kat . 45-54 Hobby OPEN ST zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna

miejsce III w kat . 45-54 GPP OPEN PLUS zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna

25.03.2012r.WrocławOTTT Powitanie Wiosny 2012

miejsce II w kat . 10-11 G zajeli Madaliński Piotr i Szalecka Hanna

miejsce IV w kat . 12-13 D zajeli Rutka Kacper i Tragarz Olga

24.03.2012r.
-
25.03.2012r.
Sudeckie Centrum Organizacji PozarzadowychXV Międzynarodowy konkurs Modeli Reduklcyjnych " Świdnica - Junior 2012"

I m. Hubert Łępicki,

II m. i nagroda forda: Rząsa Rafał

II m. Szczepanek Wojciech, Szturemski Mateusz, Szczepanek Wojciech,

III m. i nagroda forda:  Markowski Artur,

III m. Przylasko Patryk, Skrzypnik Adrian, Markowski Michał

Udział: Sołtys Tomek, Bartosik Bartek, Grześlowski Jakub, Dyrda Maciej, Stępień Maciej, Karaszewski Michał, Wysoczański Krystian, Sosnowski Konrad, Sosnowski Leo, Wróblewski Konrad, Bobrowicz Mikołaj, Srokowski Daniel, Kwiatkowski Mikołaj, Stolarczyk Jakub, Kalinowski Marcin, Kalinowski Michał, Jaskuła Konrad, Mogielnicki Sebastian, Jończyk Konrad, Drożyński Dorian, Zarzycki Jakub, Grześlowski Jakub, Moor Tymoteusz, Banach Maciej, Marchewka Michał, Krystkowiak Bartosz, Lis Mikołaj, Marchewka Konrad, Marciniak Jakub, Lis Rafał, Jedynak Aneta, Grędzińska Katarzyna, Rosłoń Miłosz, Bzdyl Daniel,  Kukla Igor, Wudniak Krzysztof, Baliński Hubert, Kowalski Piotr,

24.03.2012r.KrakówGrand Prix Polski Seniorów oraz Grand Prix Seniorów Open Plus

miejsce I w kat . 45-54 Hobby OPEN ST zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna

18.03.2012r. OstrzeszówOTTT OSTRZESZIWSKA WIOSNA 2012

miejsce IV w kat . 12-13 D zajeli Rutka Kacper i Tragarz Olga

17.03.2012r.StrzelinOTTT o PUCHAR ZIEMI STRZELIŃSKIEJ

miejsce I w kat . 10-11 H zajeli Madaliński Piotr i Szalecka Hanna

miejsce III w kat . 12-13 G zajeli Kowalski Michał i Michielewicz Liwia

miejsce III w kat . 12-13 G zajeli Peszko Patryk i Kowalska Barbara

17.03.2012r.PyskowiceTT SZOKOWISKO 2012 Grand Prix Polski Juniorów Starszych

miejsce VI w kat . 14-15 B LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce III w kat . 14-15 B ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce XIII w kat . 14-15 Grand Prix zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

11.03.2012r.Jelenia GóraOTTT o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry

miejsce IV w kat . 12-1 D zajeli Rutka Kacper i Tragarz Olga

17.02.2012r.MDK Śródmieście WrocławVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kot 2012"

Kwalifikacje do wystawy: Marta Godlewska 14 lat (op.art. Wanda Szwegler)

16.02.2012r.s. teatralna dz.IWalne Zebranie Koła PTTK "Kolo Ślęży" - MDK

Koło MDK (prowadzenie zebrania Z. Curyl)

11.02.2012r.Nowa RudaMistrzostwa Polski PTT i FTS 2012 w Tańcach Standardowych (Seniorzy, Dorośli, Młodzież) i Tańcach Latynoamerykańskich (Juniorzy I i II)

miejsce 31 w kat . Mistrz. Polski LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

10.02.2012r.Powiatowe centrum kultury, Sportu i Rekreacj w Zduńskiej Wolii XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pudełko moich marzeń"

kat. 6-8 lat:

wyróżnienia: Zuzanna Szponik, Maja Piekielnik, Wiktoria Wolańska (op. J. Waksmundzka)

kat. 16 - 19 lat:

wyróżnienie: Zofia Haz ( op. j. Waksmundzka)zc

28.01.2012r.Hradec Kralove Czeska RepublikaKonkurs Modelarski "Hradecky Lev"

III m. (kat. samolotów 1/48) Krzysztof Zdybel (model Messerschmit Bf-109)

Wyróżnienie Klubu Modelarskiego z hradec Kralowe - Krzysztof Zdybel

Udział: Szymon Ślepko (op. A. Walerowicz)

21.01.2012r.Nowy TargXXXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar prof. Mariana Wieczystego

I m. Kat. Open +; Walc Angielski : Tomasz Wojas i Anna Wojas,

II m. kat. Open +; Tango : Tomasz Wojas i Anna Wojas,

I m. kat Open +; Walc Wiedeński: Tomasz Wojas i Anna Wojas,

I m. kat Open +; Slowfox: Tomasz Wojas i Anna Wojas,

I m. kat. Open + Quickstep : Tomasz Wojas i Anna Wojas,

I m. kat. Open + St (4 tańce): Tomasz Wojas i Anna Wojas

I m. kat. Open + St (5 tańców): Tomasz Wojas i Anna Wojas,

 

21.01.2012r.Nowy TargIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof.Mariana Wieczystego w kategoriach Hobby i Senior

miejsce 1 w kat . OPEN+ SENIOR 2 ST-4 zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna

miejsce 1 w kat . OPEN+ SENIOR 2 ST-5 zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna

 

 

 

14.01.2012r.
-
14.01.2012r.
KĄTY WROCŁAWSKIEXII ZIMOWE SPOTKANIA TANECZNE

14 stycznia 2012r odbyły się XII ZIMOWE SPOTKANIA TANECZNE w Kątach Wrocławskich.

Na konfrontacje pojechały dwie grupy taneczne.

GRUPA ONE w składzie Karolina Mucha, Weronika i Wiktoria Śliwowskie,Roksana Wierzbicka, Aleksandra Ziaja, Jolanta Kurzac i Ewa Kundzicz 

GRUPA ASPEKT w skladzie Natalia Kawaler, Patrycja Jurek i Aneta Klemczak

W konkursie brało udział aż 98 zespołów w różnych stylach tanecznych. Dziewczęta z pracowni tańca Renaty Łukaszewicz-Szczepanik zaprezentowały się w czterech choreografiach. 

Wielkim sukcesem jest WYRÓŻNIENIE  dla KAROLINY MUCHY  za wykonanie swojego solo street dance.

Duże wrażenie na publiczności wywarła grupa ASPEKT i jej wykonanie choreografii w technice modern pt. "Anioły" a Natalia Kawaler w swojej solówce przekazała widzom ogrom emocji i wykazała się dużą dojrzałością taneczną.

Podziękowania dla formacji ONE i za jej radość w tańcu

Serdecznie gratulacje!

Wasza Pani Instruktor R.Ł-SZ

Zdjęcia https://skydrive.live.com/?cid=386d7ff97c7b6616#cid=386D7FF97C7B6616&id=386D7FF97C7B6616%21199

Film https://skydrive.live.com/?cid=386d7ff97c7b6616&id=386D7FF97C7B6616%21257

 

14.01.2012r.Kąty WrocławskieZimowe Spotkania Taneczne

Udział Grup: "One" "Aspekt" (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik)

14.01.2012r.KrakówXXXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prof. Mariana Wieczystego

miejsce 9 w kat . 14-15 B LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

17.12.2011r.Kamieniec WrocławskiIV Ogólnopolski TTT o Puchar Wójta Gminy Czernica

II m kat. 10-11 H Paweł Studnicki i Wiktoria Tynicka (op. T. Jaszewski) z

17.12.2011r.KrapkowiceXXII OTTT o Puchar Burmistrza Krapkowic Mistrzostwa PTT i FTS Okręgu Opolskiego PTT w Tańcu Towarzyskim 2011

miejsce 3 w kat . 14-15 B LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce 3 w kat . 14-15 B ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

17.12.2011r.Kamieniec WrocławskiOTT O Puchar Wójta Gminy Czernica

miejsce 2 w kat . 10-11 H zajeli Studnicki Paweł i Tyniecka Wiktoria

04.12.2011r.Hala Sprtowa SP 1XIX Świdnicki Festiwal Tańca

wyniki:

Kategoria SHOW DANCE DO 6 LAT

WYRÓŻNIENIA:Zespół Koraliki młodsze i Koraliki – MDK Świdnica (op. A. Trzeciak)

Kategoria SHOW DANCE 7 - 11 LAT

WYRÓŻNIENIA:Koraliki starsze – MDK Świdnica (op. A. Trzeciak)

Kategoria MODERN POW 15 LAT

 NAGRODA: Aspekt- Natalii Kawaler, Patrycji Jurek, Anety Klamczak choreografia "Anioły". (op. R. Łukaszewicz-Szczepanik)

Kategoria HIP - HOP 12 - 15 LAT

udział: ONE (op. R. Łukszewicz - Szczepanik) 

03.12.2011r.ŚwidnicaXIX Świdnicki Festiwal Tańca

miejsce 1 w kat . 8-9 H zajeli Madaliński Piotr i Szalecka Hanna

miejsce 1 w kat . 10-11 H zajeli Grudziński Kacper i Kwak Laura

miejsce 1 w kat . 10-11 H zajeli Studnicki Paweł i Tyniecka Wiktoria

miejsce 1 w kat . 10-11 G zajeli Peszko Patryk i Kowalska Barbara

miejsce 1 w kat . 10-11 G zajeli Kowalski Michał i Michielewicz Liwia

miejsce 5 w kat . 14-15 C ST zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena

 

miejsce 3 w kat . HOBBY 16-34 LA zajeli Studnicki Piotr i Skrzynecka Agnieszka

miejsce 2 w kat . HOBBY 16-34 ST zajeli Studnicki Piotr i Skrzynecka Agnieszka

miejsce 2 w kat . SENIOR HOBBY 35-44 OPEN ST zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna

03.12.2011r.KluczborkMistrzostwa Polski Południowej w TT

Udział: Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska (op. T. Jaszewski)

26.11.2011r.WrocławGAR Dance Cup 2011 - o Puchar Kogeneracji SA

miejsce 2 w kat . 14-15 OPEN ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce 3 w kat . 14-15 OPEN LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce 2 w kat . 14-15 B LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce 3 w kat . 14-15 B ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce 1 w kat . 8-9 H zajeli Madaliński Piotr i Szalecka Hanna

20.11.2011r.ŁódźGrand Prix Polski OTTT

miejsce 17/25 w kat . 14-15 Grand Prix LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce 17/23 w kat . 14-15 Grand Prix ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

20.11.2011r.Jelenia GóraTurniej Tańca o Puchar Karkonoszy

miejsce 1 w kat . 14-15 C LA zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena

miejsce 8 w kat . 14-15 C ST zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena

Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena otrzymali klasę taneczną B w stylu latyno-amerykańskim. Gratulujemy !!!


13.11.2011r.Rudna k/ PolkowicI Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Rudna

II m. kat 14-15 C (LA) : Bartosz Nowak i Magdalena Staniszewska (op. T. Jaszewski) z

 

12.11.2011r.WrocławII Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim

miejsce 1 w kat . 10-11 H zajeli Grudziński Kacper, Kwak Laura

06.11.2011r.KępnoV OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno

miejsce 3 w kat . 14-15 C LA zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena

miejsce 10 w kat . 14-15 C ST zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena

30.10.2011r.Brzeg DolnyOTTT - WRATISLAVIA 2011 O Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego

miejsce 1 w kat . 14-15 C LA zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena

miejsce 9 w kat . 14-15 C ST zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena

29.10.2011r.Brzeg DolnyOTTT Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego

miejsce 1 w kat . 10-11 H zajeli Peszko Patryk i Kowalska Barbara

miejsce 2 w kat . 10-11 H zajeli Grudziński Kacper i Kwak Laura

miejsce 2 w kat . 14-15 OPEN LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce 2 w kat . 14-15 OPEN ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce 2 w kat . pow. 35 SENIOR HOBBY OPEN ST zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna

29.10.2011r.Świdnica, posesja MDK dz.I IV Bieg Patrolowy "Śladami Mieczysława Kozara-Słobódzkiego"

Udział w biegu  (V miejsce) reprezentantów uczniów i rodziców pracowni muzycznej dz. II "Bartek" : Klaudii Barańskiej, Sandry Słowik, Szymona Gawła i Anny Gaweł.

opiekun: Agnieszka Banach

23.10.2011r.ProchowiceOTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prochowice

miejsce 9 w kat . 10-11 G zajeli Kowalski Michał i Michielewicz Liwia

miejsce 1/8 w kat . 14-15 C zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena

22.10.2011r.TwardogóraOTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY TWARDOGÓRA

miejsce 2 w kat . 10-11 G zajeli Kowalski Michał i Michielewicz Liwia

miejsce 1 w kat . 10-11 H zajeli Peszko Patryk i Kowalska Barbara

 

16.10.2011r.KrakówOTTT GRAND PRIX POLSKI Junior II, Młodzież, Dorośli - Standard, Latin XX Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego ''PLĄS 2011''

miejsce 10 w kat . 14-15 Grand Prix LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce 10 w kat . 14-15 Grand Prix ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

15.10.2011r.Środa ŚląskaIX OTTT

miejsce 1/3 w kat . pow. 35 OPEN ST zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna

miejsce 2/8 w kat . 14-14 C LA zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena

miejsce 3 w kat . 10-11 G zajeli Kowalski Michał i Michielewicz Liwia

12.10.2011r.Teatr ŚOKObchody 60 lecia MDK - Koncert Jubileuszowy
11.10.2011r.
-
16.10.2011r.
KarpaczEliminacje Międzywojewódzkie (dolnośląskie + lubuskie) do Mistrzostw Polski Juniorek do 18 lat w szachach

4. miejsce - Natalia Mielnik, Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica 1 pkt z 4 partii, awans do Mistrzostw Polski Juniorek do 18 lat w szachach


11.10.2011r.
-
16.10.2011r.
KarpaczEliminacje Międzywojewódzkie (dolnośląskie + lubuskie) do Mistrzostw Polski Juniorów do 12 lat w szachach

25. miejsce - Patryk Mielnik, Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica, 2 pkt z 7 gier

08.10.2011r.Bystrzyca KłodzkaSąsiedzki Turniej Tańca Towarzyskiego

miejsce 1/3 w kat . 14-15 C LA zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalen

08.10.2011r.GliwiceIX Gliwickie Spotkania Taneczne Grand Prix Polski, Amatorzy, Junior II

miejsce 13 w kat . 14-15 Grand Prix LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce 14 w kat . 14-15 Grand Prix ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce 6 w kat . 14-15 B LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

miejsce 8 w kat . 14-15 B ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna

01.10.2011r.Przeźmierowo k/PoznaOTTT Grand Prix Polski Senior Hobby

miejsce 4/11 w kat. 35-44 Open ST zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna

miejsce 8/10 w kat. 35-44 Open + GP zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna

24.09.2011r.
-
25.09.2011r.
ŁaskI Festiwal Modeli Plastikowych

Wyróżnienie:

Krzysztof Zdybel (Supermłodzik 2011) - w kategorii samoloty w skali 1/48

Rafał Gaj (Supermłodzik 2011) – w kategorii modeli pojazdów cywilnych

Szymon Ślepko – w kategorii samolotów w skali 1/72

Michał Markowski – w kategorii pojazdów gąsienicowych w skali 1/35

(op. A. Walerowicz)

17.09.2011r.ŚwiebodziceOTTT SUDETY TOP

I m. Madaliński Piotr i Szalecka Hanna - kat. 8-9 H

II m. Brzezicki Filip i Skrzynecka Katarzyna - kat. 10-11 G

03.09.2011r.GliwiceOTTT Grand Prix Polski Seniorów oraz Grand Prix Seniorów

miejsce 1/5 w kat. 35-44 START ST zajeli Wojas Tomasz, Wojas Anna

miejsce 4/6 w kat. 35-44 OPEN ST zajeli Wojas Tomasz, Wojas Anna

miejsce 6/7 w kat. 35-44 OPEN + ST zajeli Wojas Tomasz, Wojas Anna

03.09.2011r.
-
04.09.2011r.
ŚwidnicaFestiwal Modelarstwa Redukcyjnego

I m. (samoloty 1/48 klasa F4IB) - Krzysztof Zdybel

I m. (pojazdy cywilne junior) - Rafał Gaj

Pucharu im. Henryka Pszczółkowskiego - za najlepszy model samochodu - Rafał Gaj

udział: Michał Markowski i Michał Pilarczyk (op. A. Walerowicz)

wojewódzki19.06.2012r.MDK Śródmieście WrocławV Wojewódzkie Biennale Malarstwa i Miniatury 8x8

Nagroda: Tomek Lorenc (l.6), Hanna Stawejko (l.7),

Wyróżnienie: Nikola Zborowska (l.5), Sylwia Borkowska (l.10), Roksana Wysoczańska (l11), Paulina Jeliarz (l.12).

Udział w wystawie; Urszula Walerowicz (l.12), Jadwiga Bogusławska (l.12), Malwina Milak (l.12), Wiktoria Siennica (l12), Aleksandra Samoraj (l.11), Patrycja Łuczak (l.12), Olga Borkowska (l.12), Natalia Zborowska (l.9), Wiktoria Wolańska (l.6) (op. J. Walerowicz, J. Waksmundzka, E. Tarnowska)

 

 

03.06.2012r.LubachówXI Złaz Turystów Dolnego Śląska

Nagrodzeni Młodzieżową Odznaką Krajoznawczą: Jan Baranowski, Zuzanna Pietrukiewicz, Konrad Jaskuła, Amelia Jaskuła, Aneta Jedynak, Hanna Drozd, Paweł Matjaszek, Oliwia Matyszczyk, Weronika Wąsik, Zuzanna Kupczyk (op. Z. Curyl)

12.05.2012r.
-
13.05.2012r.
ŻarówMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów

kat. dziewcząt do 8 lat:

I m. Kateryna Dushka,

III m. Justyna Garstka

VI m. Oliwia Cieślak, VII m Oliwia Łazarek,

kat. chłopców do 8 lat:

VII m. Michał Jedliński, XI m. Fabian Supran, XII m. Michał Bortkiewicz, XIII m. Antoni Pieszczoch, XV m. Robert Kaźmierczak, XVII m. Jan Czerniatowicz, XVIII m. Kornel Dziedzic, XX m. Jakub Jaworski, XXI m. Jakub Kołata, XXII m. Marcel Cieślak, XXIII m. Viktor Dushka, XXIV m. Mateusz Sroka, XXV m. Dawid Goppold.

kat. dziewcząt do 10 lat:

X m. Ida Wcisło

kat. chłopców do 10 lat

XVI m. Radosław Natanek, XVII m. Jakub Szczypiński, XVIII m. Bartosz Tomczak.

kat. chłopców do 12 lat:

XV m. jakub Dudziak, XXIV m. Michał Turek,

kat. chłopców do 14 lat:

XVI m. Krzysztof Olszewski, XVII m. Michał Sroka,

kat dziewcząt do 16 i 18 lat:

VII m. Natalia Mielnik, IX m. Aleksandra Olszewska,

klasyfikacja druzynowa:

V m. K.Sz. Gambit MDK Swidnica (op. M. Korzekwa)

 

09.05.2012r.OławaFinał 57 Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego

Wyróznienie: Aleksandra Szpak (op. M. Jabłoński,

udział: Estera Ofiara (op. A. Banach)

27.04.2012r.Klub Śląskiego Okręgu Wojskowego WrocławKoncert finałowy VI Dolnoślaskiego Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Laureatka Aleksandra Szpak + nagroda Marszałka Województwa Dolnośląskiego (op. M. Jabłoński)

27.04.2012r.Sala Teatralna ŚOKVIII Dolnośląski Konkurs Keyboardowy "Mistrz Klawiatury'2012"

Martyna Dymnicka - III m w kat 10-12 lat

Sandra Słowik - nagroda dyrektora MDK Świdnica  (op. A. Banach)

 

04.04.2012r.MDK "Śródmieście" WrocławXIX Wojewódzki Konkurs Plastyczny o Tematyce Ekologicznej z cyklu "Ziemia jest jedna" "Cztery pory roku"

Nagroda: Natalia Partyka (op. J. Walerowicz),

Wyróżnienie: natalia Zborowska, Dominika Trzyna (op. J. Walerowicz), Ewelina Rynkiewicz (op. J. Waksmundzka)

Zakwalifikowane do wystawy: Asia Plewińska, Jakub Żeromski, Natalia Zborowska, Barbara Szpilka, Aleksandra Matysiak, Karolina Kaniewska, natalia Mielnik, Aleksandra Iwancz, Fabiola Maciejewska, Zofia Hak (op. J. Waksmundzka),

Hania Fitrzyk, Julia Rataj, Kuba Zarzycki, Roksana Malec, Joanna Hasik (op. W. Szwegler)

23.03.2012r.ChojnówPrzeglad Kabaretowy "PeKaEsy"

Udział Grupy "Pauza" (op. J. Chojnowska)

21.03.2012r.Klub Bolko ŚOK IX Konkurs Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Przebój z Jajem'2012"

Kat. zespoły:

Wyróżnienie:  Zespół "Wirusy" (Angelika Ślęzak, Aneta Jedynak, Magdalena Kuczmarska, Marta Niedźwiecka, Justyna Kawałko, Wiktoria Woźny)

Wyróżnienie : Zespół "Bez Nazwy" (Agnieszka Tympalska, Dominika Dziedzic, Wiktoria Pękała, Marta Rosłoń, Estera Ofiara, Anna Schwałkowska)

kat. solistów:

Udział: Wiktoria Woźny, Estera Ofiara

(op. A. Banach)

07.03.2012r.MDK "Śródmieście" WrocławKonkurs Fotograficzno - plastyczny "Sztuka smaku - kuchnia artystyczna. Sztuka kulinarna i jej kulturotwórczy wymiar"

kat. fotografia: Nagroda: Julia Furman

zakwalifikowane do wystawy: Paulina Piskor, Damian Karczewski, Dagmara Piechocińska, Marcelina Ślusarczyk (op. K. Jas)

kat. plastyczna: Nagroda Weronika Kubinka

Wyróżnienie: Aleksandra Matysiak, Sara Zawisza

zakwalifikowane do wystawy: Dominika Waligórska, Paulian Jeliarz, Paweł Studnicki (op. J. Waksmundzka)

kat. Ceramiczna; Wyróżnienie Hanna Drozd, Katarzyna Bober

 

zakwalifikowane do wystawy: Julia Rataj, Karolina Pukaczewska, Magdalena Chludzińska, Maria Krzyżaniak, (op. E. Tarnowska, W. Szwegler)

25.02.2012r.
-
25.02.2012r.
WrocławDolnośląski Festiwal Tańca

Na Dolnośląskim Festiwalu Tańca "I can dance" Wrocław

grupa ONE - IV miejsce w kategorii zespoły taneczne 12-15 lat

Karolina Mucha - V miejsce w kategorii solo 12-15 lat

Dziewczęta wspięły się wysoko przy bardzo licznej konkurencji

11.02.2012r.WrocławVIII Festiwal Małych Form Teatralnych "Obciach 2012"

Udział Kabaretu "Pauza" (op. J. Chojnowska)

05.02.2012r.MDK ŚwidnicaWałbrzyska Liga Okręgowa w Szachach

Runda VI:

KSz GAMBIT MDK Ś-ca I - WOK Wałbrzych I 0-5

KSz GAMBIT MDK Ś-ca II - WOK Wałbrzych II 0-5

Runda VII

WOK Wałbrzych II - KSz Gambit MDK Ś-ca I 1-4

WOK Wałbrzych I - KSz GAMBIT MDK Ś-ca II 5-0

Ostateczne Wyniki w Lidze:

III m. KSz GAMBIT MDK Ś-ca I

VIII m. KSz Gambit MDK Ś-ca II 9op.

(op. Korzekwa)

04.12.2011r.ŚwidnicaŚwidnicki Festiwal Tańca

Świdnicki Festiwal Tańca z Sukcesami!!

NAGRODA dla dziewcząt z grupy Aspekt- Natalii Kawaler, Patrycji Jurek, Anety Klamczak w kategorii Modern. Zaprezentowały choreografię "Anioły".  

Pracownia Tańca Renaty Łukaszewicz-Szczepanik. 

https://www.facebook.com/groups/279299052087956/

23.11.2011r.Urząd Wojewódzki WrocławWojewódzki Konkurs Plastyczny "Tu mieszkam - moje miejsce magiczne w Europie"

Nagroda: Piotr Studnicki (op. J. Waksmundzka) z

11.11.2011r.Klub Bolko ŚOKI Turniej Szachowy "O Szablę Piłsudzkiego"

Wyniki Klasa Open:

V m. Andrzej Słabicki,

VII m. Janusz Kiliański,

Juniorzy:

II m. Natalia Mielnik,

III m. Jakub Dudziak,

VII m. Patryk Mielnik, VIII m. Aleksanda Olszewska, XI m. Jan Staręga, XII m. Ida Wcisło, XIII Michał Jedliński, XV m. Michał Turek, XVI m. Hubert Trzos, XVII m. Karolina Sikora, XIX m. Daniel Mondzelewski, XX m. Fabian Supran, XXI m. Paweł Kaszyński, XXII m. Tymoteusz Jaśków, XXIV m. Robert Kaźmierczak, XXV m. Paweł Tymiński, XXVI m. Kamil Stryczek, XXVII m. Kornel Dziedzic, XXVIII m. Miłosz Krawczyk ...i Jakub Jaworski, Michał Bortkiewicz, Mateusz Patyk, Bartosz Tomczak, Paweł Ożóg, Jan Czerniatowicz, Maksymilian Skóra, Kacper Wrzodek, Gabriela Słomiany, Kateryna Dushka, Hubert Polus, Martyna Czerniec, Justyna Garstka, Szymon Oruba (op. M. Korzekwa) z

23.10.2011r.KsiążMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich P'15

Dziewczęta do 9 lat (13 uczestniczek):

5. Ida Wcisło (9 lat), 4 pkt
7. Karolina Sikorska (8 lat), 3,5 pkt

Chłopcy do 9 lat (30 uczestników):

14. Hubert Trzos (8 lat), 4 pkt
29. Hubert Gutowski (8 lat), 1 pkt
30. Igor Gradowski (8 lat), 0 pkt

Chłopcy do 12 lat (34 uczestników):

19. Patryk Mielnik (10 lat), 3,5 pkt
29. Paweł Ślepko (12 lat), 2,5 pkt
31. Michał Turek (11 lat), 2 pkt
32. Jakub Dudziak (10 lat), 2 pkt
33. Kamil Stryczek (10 lat), 0,5 pkt

Dziewczęta do 15 lat (5 uczestniczek):

5. Aleksandra Olszewska (15 lat), 1 pkt

Dziewczęta do 18 lat (6 uczestniczek):

4. Natalia Mielnik (16 lat), 3 pkt

22.10.2011r.WrocławMistrzostwa Dolnego Śląska do 7 lat w Szachach

23. Fabian Supran, 4 pkt (na 6 możliwych)
28. Piotr Kowalski, 3,5 pkt
33. Michał Bortkiewicz, 3,5 pkt
38. Michał Jedliński, 3 pkt
40. Jakub Jaworski, 3 pkt
58. Robert Kaźmierczak, 2,5 pkt
63. Tymoteusz Jaśków, 2 pkt
67. Dawid Goppold, 2 pkt
69. Michał Pawłowski, 1,5 pkt
70. Kacper Wrzodek, 1,5 pkt
75. Krystian Niemiec, 1,5 pkt
76. Jan Czerniatowicz, 1,5 pkt
79. Piotr Majewski, 1 pkt

17.09.2011r.
-
18.09.2011r.
ŻarówMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych

Dziewczęta do 9 lat (17 uczestniczek):

12. Ida WCISŁO, 3 pkt (Ida zdobyła IV kategorię szachową)
13. Karolina SIKORSKA, 3 pkt (Karolina także zdobyła IV kategorię)

Dokładne wyniki

Chłopcy do 9 lat (25 uczestników):

17. Hubert TRZOS, 3 pkt
24. Bartosz TOMCZAK, 1 pkt

Dokładne wyniki

Chłopcy do 11 lat (29 uczestników):

17. Patryk MIELNIK, 3,5 pkt (Patryk zdobył III kategorię szachową)
27. Jakub DUDZIAK, 2 pkt
29. Michał TUREK, 1 pkt

Dokładne wyniki

Dziewczęta do 17 lat (3 uczestniczki):

3. Natalia MIELNIK, 2 pkt

Dokładne wyniki

W nieoficjalnej klasyfikacji drużynowej Klub GAMBIT MDK zajął 9 miejsce.

rejonowy10.05.2012r.
-
18.05.2012r.
Teatr ŚOKVII Rejonowy Konkurs recytatorski "Arka"

Kwalifikacje do Finału: Natalia Adamczewska, Nadia Kielecka, Paulina Krzeczkowska (op. W. Ziobrowska i J. Chojnowska)

09.05.2012r.
-
18.05.2012r.
Teatr ŚOKVII Diecezjalny Konkurs Plastyczny "Kamien Wiary" JP II

NAGRODY: KAROLINA JOŃCZYK, 9 lat, MARTA MAJCHER, 9 lat, WERONIKA KOWALSKA, 9 lat, JOANNA CHOJNOWSKA, 18 lat, PIOTR STUDNICKI , 16 lat, AGNIESZKA TWORZYDŁO, 14 lat, NATALIA ZBOROWSKA, 10 lat, WIKTORIA KUŁASZEWSKA, 7 lat, OLGA MAK, 8 lat

WYRÓŻNIENIA :ALICJA MALISZEWSKA, 8 lat, DOMINIKA SOKOŁOWSKA, 8 lat, NIKOLA ZBOROWSKA , 6 lat, HANIA SLATAN, 9 lat (op. J. Waksmundzka, E. tarnowska, W. Szwegler, J. Walerowicz)

27.04.2012r.Centrum Kultury i Turystyki WalimPrzegląd Teatrzyków Szkolnych SOWA 2012

I miejsce „Super Sowa” Grupa „Figielek” za spektakl „a to ci historia”  w składzie:

Woźniczka Karolina, Kulaszewska Wiktora, Stanejko Hanna, Wolano Aleksandra,  Jaskuła Amelia,  Koksa Pola, Kiszecka Bogna, Jeske Weronika, Radwańska Marcelina, Szlachetka Laura, Jakubiec Jagoda, Kowal Wiktoria, Bielecki Oskar, Woliński Franciszek, Krzystek Kamila, Żynkin Maja, Lenkiewicz Oskar (op. W. Ziobrowska0

 

II miejsce Grupa „Pierrot” za spektakl „Kopciuszek”, w składzie: Kawa Julia, Wąsik Weronika,  Kanecka Natalia,  Pilch Julia, Matyszczyk Sandra, Augustyn Adrian, Grzegorzewska Martyna, Kaszyński Paweł, Wierzchowska Zuzanna (op. W. Ziobrowska)

 

Wyróżnienia dla „Najlepszej aktorki” za rolę macochy – Weronika Wąsik (op. W. Ziobrowska)

 

Udział: Grupa ze spalonego teatru" w przedstawieniu " Kot w butach", w składzie Urszula Walerowicz, Emilia Łopacka, Aleksandra Król, Sara Kałamarz, Katarzyna Włosińska, Dominika Wróblewska, Natalia Adamczewska, Filip Pawlik, Martyna Zygmunt. (op. J. Chojnowska)

19.04.2012r.
-
20.04.2012r.
MCK LegnicaRejonowy Konkurs Recytatorski

Wyróżnienie Sandry Matyszczyk, udział Weroniki Wąsik (op. W. Ziobrowska)

17.04.2012r.Klub Bolko ŚOK Eliminacje Rejonowe Festiwalu Piosenki "Rozdźwięki"

Udział: Angelika Ślęzak i Agnieszka Tympalska (op. A. Banach)

29.03.2012r.Sudeckie Centrum organizacji Pozarzadowych57 Dolnośląski Konkurs Recytatorski - el. rejonowe

kwalifikace do finału wojewódzkiego: Estera Ofiara (op. A. Banach), Aleksandra Szpak (op. M. Jałoński). org. W. Ziobrowska i J. Chojnowska

22.03.2012r.MCK LegnicaEl. Rejonowe XVII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj sukces" w Tarnobrzegu

Nominacja do II etapu: Angelika Ślęzak

udział: Agnieszka Tympalska, Wiktoria Pękała, Estera Ofiara (op. A. Banach)

16.03.2012r.PSMVI Dolnośląski Przegląd Pieśni i Piosenki Partiotycznej

Wyróznienie: Zespół "Bez Nazwy" (Agnieszka Tympalska, Dominika Dziedzic, Wiktoria Pękała, Marta Rosłoń, Anna Schwałkowska, Estera Ofiara) (op. A. Banach)

Nagroda: Aleksandra Szpak (op. M. Jabłoński)

05.03.2012r.
-
16.03.2012r.
PSMDolnośląski Konkurs Plastyczny "Maska Karnawałowa" el. rejonowe

Zakwalifikowane do wystawy:

Aleksandra Tomala (op. E. Tarnowska)

Julia Kowalewicz (op. W. Szwegler)

Karolina Zięba (op. J. Walerowicz)

04.03.2012r.ŻarówIX Międzypowiatowa Liga Szachowa LZS

IV runda;

K.Sz. Gambit MDK III - UKS Piast Bolków 2,5:1,5

K.Sz. Gambit MDK II - Tech, Ekonomiczne 2,5 - 1,5

GOK Malczyce - K.Sz. Gambit MDK Ś-ca 3,5 - 0,5

K.Sz Gambit MDK I - K.Sz. Gambit MDK V 4.0 - 0,0

V runda:

K.Sz. Gambit MDK V - Cuprum Queen Lubin 0 - 4

K.Sz. Gambit MDK IV - K.Sz. Gambit MDK I 0 - 4

UKS Piast Bolków - K.Sz. Gambit MDK II 1 - 3

GLKS Goniec Żarów - K. Sz. Gambit MDK III 4 - 0

VI runda:

K.Sz. Gambit MDK II - GLKS Goniec Żarów 1 - 3

K.Sz. Gambit MDK I - Tech. Ekonomiczne 4 - 0

Cuprum Queen Lubin - K.Sz. Gambit MDK IV 4 - 0

Zaremba Team Żarów - K.Sz. Gambit MDK V 4 -0

                                  (op. M. Korzekwa)

12.02.2012r.ŻarówIX Międzypowiatowa Liga Szachowa LZS

1 kolejka:

Zarmba Team Żarów - Gambit MDK II 1:3

Gambit MDK V - Gambit MDK III 0:4

Gambit MDK IV - GLKS Goniec Żarów 0:4

Gambit MDK I pauzował

2 kolejka:

Gambit MDK III - Gambit MDK IV 3:1

Gambit MDK - II - Gambit MDK V 3:1

Gambit MDK I - Cuprum Queen 7 Lubin 3,5 : 0,5

3 kolejka;

Zaremba Team Żarów - Gambit MDK I 0 :4

Gambit MDK V - GOK Malczyce 0:4

Gambit MDK IV - Gambit MDK II 0:4

Technikum Ekonom Ś-ca - Gambit MDK III 1,5:2,5

(op. M. Korzekwa)

28.01.2012r.obiekty sportowe SP 1Zawody Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze

Sukcesy modelarzy MDK;

kat. młodzik: I m. Konrad Jaskuła, II m. Jakub Zarzycki, III m. Adrian Skrzypnik, III m. druzynowo. (op. S. Sawicki)

10.12.2011r.ZSZ Piława GórnaOkręgowe Zawody Modeli Rzucanych w kat. F1A/N

I m. Michał Marchewka

II m. Mikołaj Lis

III m. Rafał Lis

udział: Adrian Skrzypnik, Adrian Butkiewicz, Tomasz Łukasiewicz, Konrad Jończyk, Maciej Banach, Konrad Marchewka,

Drużynowo: I m. MDK Świdnica (op. S. Sawicki) z

20.11.2011r.Kamienna GóraWaŁbrzyska Liga Okręgowa II i III mecz

II runda:

UKS Zadrna Kamienna Góra I – KSz GAMBIT MDK Świdnica I, 1,5-3,5

Andrzej Słabicki 1, Janusz Kilański 1, Marcin Korzekwa 0,5, Zenon Kaźmierczuk 0, Natalia Mielnik 1

UKS Zadrna Kamienna Góra II – KSz GAMBIT MDK Świdnica II, 3,5-1,5

Patryk Mielnik 0,5, Jakub Dudziak 0, Krzysztof Olszewski 0, Hubert Trzos 0, Aleksandra Olszewska 1

Runda III

KSz GAMBIT MDK Świdnica I – UKS Zadrna Kamienna Góra II, 5-0

1. Andrzej Słabicki 1, Janusz Kilański 1, Marcin Korzekwa 1, Zenon Kaźmierczuk 1, Natalia Mielnik 1

KSz GAMBIT MDK Świdnica II – UKS Zadrna Kamienna Góra II, 0-5

Patryk Mielnik, Jakub Dudziak, Krzysztof Olszewski, Hubert Trzos, Aleksandra Olszewska (op. M. Korzekwa) z

10.11.2011r.teren OSiR /SP 1 Zawody modelarskie

Udział MDK:
1 miejsce - Lis Mikołaj kat. młodzik l. płaskie
II miejsce - Lis Rafał kat. młodzik l. płaskie
III miejsce -Jakub Grześlikowski kat. mł. l. płaskie

II miejsce - Kasia Grędzińska kat. jun. mł l. płaskie

IV miejsce: druzunowo - MDK Świdnica

op. S. Sawicki) z

05.11.2011r.MDKWałbrzyska Liga Okręgowa - I mecz

Gambit MDK I - Gambit MDK II 5:0

Gambit MDK I (Janusz Kiliański, Zenon Kaźmierczuk, Artur Ślepko, Natalia Mielnik, Marolina Sikora)

Gambit MDK II (Patryk Mielnik, Jakub Dudziak, Hubert Trzos, Michał Turek, Ida Wcisło) (op. M. Korzekwa) z

20.10.2011r.Klub "Bolko"XX Konkurs Piosenki Turystycznej i Ekologicznej "Na szlaku"

II nagroda: Martin Kurek (op. M. Jabłoński)

udział: Zespół "Wirusy", Zespół "Bez nazwy" (op. A. Banach)

powiatowy26.05.2012r.StrzegomDni Strzegomia

Udział: Zespół "Koraliki Młodsze", "Koraliki Starsze" (op. A. Trzeciak)

13.05.2012r.Wielka Sowa (G. Sowie)Rajd Oddziału Świdnickiego

Quiz krajoznawczy;

II m. Jan Baranowski

Wręczono Odznaki: Zdobywca Ślęży: Filip Łaszuk, Mały Powstaniec Warszawski: Jan Baranowski, Zabytki Unesco: Weronika Wąsik, Zuzanna Kupczyk, Paweł Matjaszek (op. Z. Curyl)

05.05.2012r.Amfiteatr ŻarówRockowa Majówka 2012

Udział zespołów: Fallenight, ballistic (op. L. Matus)

02.05.2012r.Stadion Miejski Jaworzyna ŚlRockowa Majówka 2012

Udział zespołów: Fallenight, ballistic (op. L. Matus)

01.05.2012r.Klub BolkoRockowa Majówka 2012

Udział zespołów: Fallenight, ballistic (op. L. Matus)

29.04.2012r.Marcinowice"Tańczyć może każdy"

Udział: Kacper Grudziński i Barbara Kowalska, Michał Kowalski i Liwia Michielewicz (op. Z. Brożbar)

02.04.2012r.Org. Gimnazjum nr 2 / Hala Sportowa ZawiszówMistrzostwa Powiatu w Aerobiku Rekreacyjnym

Występ;

Grupa "One", Grupa "Diagonal", Grupa "One - Modern Jaaz", Karolina Mucha, Natalia Kawaler (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik), Grupa "Koraliki", Grupa "Sekond" (op. A. Trzeciak)

25.03.2012r.MDK BartekIX Międzypowiatowa Liga Szachowa LZS

Runda VII

KSz GAMBIT MDK Świdnica IV - ZAREMBA Team Żarów, 1,5-2,5
UKS Piast Bolków - KSz GAMBIT MDK Świdnica I, 2-2
KSz GAMBIT MDK Świdnica III - KSz GAMBIT MDK Świdnica II, 2-2

Runda VIII

GOK Malczyce - KSz GAMBIT MDK Świdnica III, 3-1
KSz GAMBIT MDK Świdnica I - GLKS Goniec Żarów, 2,5-1,5
KSz GAMBIT MDK Świdnica V - KSz GAMBIT MDK Świdnica IV, 0-4

Runda IX

KSz GAMBIT MDK Świdnica III - KSz GAMBIT MDK Świdnica I, 0-4
KSz GAMBIT MDK Świdnica II - GOK Malczyce, 1-3

Runda X

KSz GAMBIT MDK Świdnica I - KSz GAMBIT MDK Świdnica II, 4-0
KSz GAMBIT MDK Świdnica IV - Technikum Ekonomiczne Świdnica, 4-0

Runda XI

UKS Piast Bolków - KSz GAMBIT MDK Świdnica IV, 3-1
GLKS Goniec Żarów - KSz GAMBIT MDK Świdnica V, 4-0
KSz GAMBIT MDK Świdnica III - ZAREMBA Team Żarów, 1-3
KSz GAMBIT MDK Świdnica II - Cuprum Queen 7 Lubin, 2-2

Klasyfikacja generalna:

1. KSz GAMBIT MDK Świdnica I, 19 PKT, 36 pkt
2. GLKS Goniec Żarów, 17 PKT, 32 pkt
3. GOK Malczyce, 15 PKT, 25 pkt
4. Cuprum Queen 7 Lubin, 12 PKT, 26 pkt
5. KSz GAMBIT MDK Świdnica II, 12 PKT, 21,5 pkt
6. UKS Piast Bolków, 10 PKT, 21,5 pkt
7. ZAREMBA Team Żarów, 9 PKT, 18 pkt
8. KSz GAMBIT MDK Świdnica III, 9 PKT, 16 pkt
9. KSz GAMBIT MDK Świdnica IV, 4 PKT, 12 pkt
10. Technikum Ekonomiczne Świdnica, 3 PKT, 9 pkt
11. KSz GAMBIT MDK Świdnica V, 0 PKT, 2 pkt

Drużyny GAMBITU MDK Świdnica podczas trzech turniejów ligi reprezentowali:

Drużyna I: Janusz Kilański (9,5 pkt z 10!), Marcin Korzekwa (7 z 7!), Zenon Kaźmierczuk (1,5 z 3), Łukasz Wierzbicki (8 z 8!), Jan Kaszyński (2 z 2), Piotr Kaszyński (2 z 4), Grzegorz Jeziorny (6 z 6!).

Drużyna II: Patryk Mielnik (5 z 10), Natalia Mielnik (7 z 10), Kacper Wiszczuk (5,5 z 10), Michał Turek (4 z 10).

Drużyna III: Tomasz Dudziak (4 z 10), Artur Ślepko (3,5 z 10), Jakub Dudziak (4,5 z 10), Paweł Ślepko (3 z 6), Ida Wcisło (1 z 4).

Drużyna IV: Artur Malarz (2 z 10), Fabian Supran (0 z 2), Radosław Natanek (3 z 10), Aleksandra Olszewska (2,5 z 7), Krzysztof Olszewski (4,5 z 7).

Drużyna V: Krystian Kudela (1 z 10), Bartosz Tomczak (0 z 10), Paweł Kaszyński (1 z 10), Hubert Gutowski (0 z 5), Michał Woźniak (0 z 1).

(op. M. Korzekwa)

24.03.2012r.ŻarówMistrzostwa LZS Powiatu Świdnickiego

Udział; 4 m. Natalia Mielnik, 10 m. Piotr Kaszyński, 12 m. Radosław Natanek, 13 m. Bartosz Tomczak, 14 m. Antoni Pieszczoch, 15 m. Robert Kaźmierczak, 16 m. Kateryna Dushka, 17 m. Viktor Dushka (op. M. Korzekwa)

11.01.2012r.Sala Teatralna ŚOKPrzeglad Zespołów Kolędniczych

Wyróżnienie dla zespołu "Trupa ze spalonego teatru" (op. J. Chojnowska) zc

01.12.2011r.Klub Bolko ŚOKCykl imprez pt:"Rock przeciw AIDS"

Happening w Klubie Bolko:

Koncert Zespołów Rockowych

Gwiazda Wieczoru:

28.10.2011r.Teatr ŚOKGala VII GAla Przedsiębiorczości

Występ Weroniki Fiołek (op. M. Jabłoński) z

17.10.2011r.s. teatralna MDKPowiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Mariana Hemara

 

Nagrodzono:

W kategorii I (szk. podstawowe) przyznano:

Wyróżnienia dla Sandry Ślepokury – SP nr 1

 3 miejsce dla Julii Grubiak – MDK Świdnica

2 miejsce dla Aleksandra Bilińskiej - Sp nr 315

1 miejsce dla Pawła Olszewskiego – Sp nr 1

W kategorii II (szk. gimn) przyznano:

Wyróżnienia dla Urszuli Kisiel – Gimn nr 3

3 miejsce dla Estery Ofiary – MDK Świdnica, i Marii Dembowskiej Gim. nr 1

2 miejsce dla Weroniki Śliwowskiej – Gim nr 1 i Arkadiusza Ziobrowskiego Gim nr 3

1 miejsce dla Nadii Kieleckiej – MDK Świdnica

W kategorii III (szk. ponadgimn.) przyznano:

2 miejsce dla Jakuba Kleiny – MDK Świdnica

1 miejsce dla Pauliny Krzeczkowskiej – MDK Świdnica

15.10.2011r.MDK ŚwiebodziceIII Mistrzostwa modeli rzucanych o Puchar Dyrektora Miejskiego Domu Kultury

I m. Adrian Butkiewicz

II m. Tomasz Łukasiewicz

III m. Jakub Grześlowski

udział Adrian Skrzypnik, Karol Jończyk, Miłosz Rosłoń (op. S. Sawicki) z

miejski21.06.2012r.Galeria 44 SwidnicaMiejski Konkurs Fotograficzny

I m. w kat gimnazja: Julia Furman (op. K. Jas)

03.06.2012r.OSiR ŚwidnicaFestyn Ligi Kobiet Polskich "Mama, Tata i ja"

Udział: Zespół "Koraliki" (op. A. Trzeciak)

02.06.2012r.Estrada w RynkuEstrada Dni Świdnicy

Koncert "piosenki z Metra" - Studio Piosenki: Barbara Spyra, Weronika Fiołek, Dagmara Dawlewicz, Natalia Murdzek, Aneta Klemczak, Aleksandra Szpak, Martin Kurek, Szymon Garbol, Mateusz Bazylewicz (op. M. jabłoński)

01.06.2012r.Galeria Świdnicka - Kino 3DMini Konkurs Plastyczny na Plakat do Bajek

Osoby Nagrodzone: Aleksandra Samoraj, Agata Rączkowska, Weronika Wierzbicka, Jagoda Wróbel, Weronika Olejnik, (op. J. Walerowicz), Natalia Zborowska, Aleksandra Iwancz, Łucja Bańkowska, Zuzanna Szponik, Karolina Jończyk (op. J. Waksmundzka), Zuzanna Wyszkowska, Maja Skórska, Aleksandra Kowalewicz, Wiktoria GołuchHanna Slatan (op. W. Szwegler).

01.06.2012r.Galeria ŚwidnickaDziecięcy Kongres Regionów

Udział: Estera Ofiara (op. A. Banach), Zespół "Małe Iskierki", "Iskierki", "One" Karolina Mucha, Angelika Ślęzak, Julia Furmankiewicz, Duet "Karo" (op. R. Łukaszewicz-Sczepanik), Zespół Piosenki i Ruchu "Timki", Wiktoria Pękała (op. A. Banach), Zespół "Koraliki", "Małe Koraliki" (op. A. Trzeciak)

31.05.2012r.Rynekdzien osób Niepełnosprawnych

Występ Zespołów: "Koraliki" i "Sekond" (op. A. Trzeciak)

29.05.2012r.
-
30.05.2012r.
Faktobus i MDKWarsztaty Taneczne "Kongres Regionów"

Warsztaty w Faktobusie - prowadzenie Monika Jabłońska "Fakt" - 3 grupy

Warsztaty w MDK - prowadzenie Karolina Jaroszewicz Newswik Polska - 2 grupy (op. Paulina Chrzan i Joanna Chojnowska

26.05.2012r.Gimnazjum nr 4festyn Środowiskowy

Puszczanie balonów: Łukasz Zatorski i Patryk Rzepecki (op. S. Sawicki)

26.05.2012r.MDKAlchemia Teatralna

Udział w warsztatach teatralnych z Julianem Chrząstowskim, aktorem Teatru Starego z Krakowa - 7 osób z pr. teatralnej (op. J. Chojnowska) 

19.05.2012r.Błedne Skaly - Pstrążna - Kudowa CzermnaRajd Szlakiem Papieskim w Góry Stołowe

Udział 35 osób (op. W. Ziobrowska, M. Korzekwa, L. Matus)

13.05.2012r.Galeria ŚwidnickaEstrada Dni Świdnicy

Wystep Zespołów: Koraliki Mł, Koraliki St, (op. A. Trzeciak), Studio Piosenki (M. Jabłoński)

03.05.2012r.Os. MłodychFestyn Parafialny

Grupa turniejowa:

Kacper Grudziński i Barbara Kowalska,

Michał Kowalski i Liwia Michielewicz,

Piotr Mdaliński i Hania Szalecka.

Grupa młodsza:

Amelia Patyk, Mateusz Patyk, Julia Czyż, Konstancja Kulak, Michał Bryks, Nikola Bilska, Ola Calińska, Olgierd Hodel, Sylwia Rajca (op. Z. Brożbar)

11.04.2012r.Sala Teatralna ŚOKSpektakl "Nasze Metro"

Studio Piosenki (op. M. Jabłoński), Gr. taneczne (op. R. Ł-Szczepanik), Gr. taneczna (op. A. Trzeciak), Gr. teatralna (op. J. Chojnowska)

30.03.2012r.Galeria ŚwidnickaPrezentacja taneczna

Zespół "Koraliki", Zespół "Sekond" (op. A. Trzeciak)

30.03.2012r.Sudeckie Centrum Organizacji PozarzadowychXLVII Dni Pagórków

Goszczono Janusza Sapę – redaktora naczelnego „Poznaj swój kraj” i założyciela Klubu Zdobywców Korony Gór Polski.

Wręczeno dzieciom z Koła PTTK „TO TU TO TAM” przy MDK odznak turystyki kwalifikowanej i krajoznawczej.

  1. MATJASZEK Paweł – Siedmiomilowe Buty st. Srebrny
  2. LIS Mikołaj – Siedmiomilowe buty st. złoty
  3. BARONOWSKI Jan – Odznaka Turystyki Pieszej st. popularny
  4. BIEDROŃ Karina – Krzyże Pokutne w Polsce st. popularny
  5. WALENTYNOWICZ Szymon - Krzyże Pokutne w Polsce st. popularny
  6. KUPCZYK Zuzanna - Krzyże Pokutne w Polsce st. popularny
  7. WĄSIK Weronika - Krzyże Pokutne w Polsce st. popularny oraz Dziecięca Odznaka Turystyczna
  1. DROZD Hanna – Szlakami św. Jana Nepomucena st. brązowy

9    JASKUŁA Amelia – Szlakami św. Mikołaja

10. PIETRUKIEWICZ Zuzanna - Krzyże Pokutne w Polsce st. złoty

  1. JASKUŁA KONRAD - Szlakami św. Mikołaja, Szlakami św. Jana Nepomucena st. brązowy oraz Krzyże Pokutne w Polsce st. złoty  (op. Z. Curyl)
28.03.2012r.SP 1Konkurs plastyczny "Mamo, tato jesteś moim mistrzem"

Nagroda: Zofia Wasowska, Agata Belka, Wiktoria Kwiatkowska (op. J. Waksmundzka)

25.03.2012r.Lutynia i Góry ZłoteV Rajd Nepomucenowy

45 osób (op. Z. Curyl)

21.03.2012r.Sala Teatralna ŚOKWybory Miss Ekonomika

Występ zespołów: "Koraliki" i "Sekond" (op. A. Trzeciak), Zespół ONE: Weronika Śliwowska, Wiktoria Śliwowska, Joanna Kurzac, Aleksandra Ziaja, Karolina Mucha, Roksana Wierzbicka. Zespół Modern Jazz: Natalia Kawaler, Patrycja Jurek, Wystep solo: Karolina Mucha (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik)

10.03.2012r.galeria ŚwidnickaOtwarcie galerii handlowej

Występ zespołu "Sekond" (op. A. Trzeciak)

09.03.2012r.Filia MBP na Oś. MłodychKoncert z okazji Dnia Kobiet

Udział w koncercie Studia Piosenki (Basia Spyra, Dorota Ząbek, Ola Szpak, Wiola Trzpil, Patrycja Pienio, Natalia Murdzek, Aneta Klemczak, Weronika Fiołek, Martin Kurek, Mateusz Bazylewicz (op. M. Jabłoński)

16.02.2012r.Sudeckie Centrum Organizacji Pozarzadowych"Jak Zapusty to Zapusty

Występ w cześci artystycznej par TT  KT "Impuls" (op. Z. Brożbar)

03.02.2012r.MDK BartekKonkurs Fotograficzny "Moje Ferie"

I m. Julia Furman

II m. Sandra Matyszczyk

III m. Karina Biedroń

Wyróżnienie: Michał Marchewka, Marcelina Ślusarczyk, Aneta Jedynak (op. K. Jas)

Oprawa muzyczna wernisażu: Studio Piosenki (op. A. Banach)

 

 

28.01.2012r.s. komputerowa MDKTurniej Gier Komputerowych "Starcraft"

sukcesy MDK; I m. Mateusz Stelmach, III m. Marek Miącz, wyróżnieni: Kamil Frączak, Kacper Grudziński, Damian Matjaszek, Kacper frączak (op. M. Hajduk io Z. Brożbar)

26.01.2012r.Schronisko "Andrzejówka" w Rybnicy LeśnejWyjazd do "Andrzejówki"

Wyjazd grupy (op. Z. Curyl i K. Jas)

23.01.2012r.Hotel "Pod wierzbami"Opłatek u kombatantów

Prezentacja kolęd: Aleksandra Szpak, Patrycja Pienio, Weronika fiołek, Barbara Spyra, Martin Kurek, Mateusz Bazylewicz (op. M. Jabłoński)

23.01.2012r.
-
27.01.2012r.
modelarnia MDK BartekWarsztaty modelarskie

realizacja S. Sawicki

21.01.2012r.Klub BolkoVII Integracyjne Spotkania Pracowni Tanecznych MDK

Udział: part TT "Impuls" (op. Z. Brożbar), Zespoły "Koraliki" i "Sekond"(op. A. Trzeciak), "Małe Iskierki", "One" (op. R. Łukasiewicz - Szczepanik)

19.01.2012r.JaworWycieczka Krajoznawcza

Zwiedzanie Muzeum Regionalnego, Kosciola Pokoju, Rynku i ratusza, kościoła pw. św. Marcina, Zamku Anioła. (op. Z. Curyl, K. Jas)

16.01.2012r.
-
17.01.2012r.
s. teatralna MDK BartekWarsztaty teatralne

realizacja przez W. Ziobrowska, J. Cojnowska

14.01.2012r.Sala SM ul. Sklodowskiej Spotkanie Noworoczne Towarzystwa Przyjaciół Lwowa

Występ grup wokalnych i instrumentalnych: 

Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Bartek":  Angelika Ślęzak, Magdalena Kuczmarska, Aneta Jedynak, Estera Ofiara, Marta Rosłoń, Agnieszka Tympalska, Zespół "Wirusy" i "Bez nazwy"

oraz

grupa Keyboardowa "Klawiatura":  Martyna Dymnicka

(op. A. Banach)

14.01.2012r.Klub BolkoII Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Juniorów

Sukcesy KSz "Gambit" MDK Świdnica:

Dziewczęta do lat 7: I m. Hanna Bera,

Chłopcy do lat 7: I m. Kornel Dziedzic, II m. Artur Rzepecki,

Dziewczęta do lat 10: I m. Karolina Sikorska, II m. Kateryna Dushka, III m. Ida Wcisło

Chłopcy do lat 10: I m. Hubert Gutowski, II m. Jakub Jaworski, III m. Michał Bortkiewicz

Chłopcy do lat 13: I m. Michał Turek, II m. Patryk Mielnik, III m. Jakub Dudziak

Dziewczeta do lat 20: I m. Natalia Mielnik

Chłopcy do lat 20: II m. Kacper Wiszczuk

Kat. OPEN: II m. Natalia Mielnik, III m. Kacper Wiszczuk (op. M. Korzekwa)

09.01.2012r.Hotel "Piast - Roman"Opłatek Izby Lekarskiej

Prezentacja kolęd: Aleksandra Szpak, Patrycja Pienio, Weronika Fiołek, Barbara Spyra, Martin Kurek (op. M. Jabłoński)zc

05.01.2012r.Sala Teatralna ŚOKKonferencja Miejska związanej z odbudową wieży ratuszowej

Prezentacja "Legendy o chciwym rajcy" - inscenizacja Gr. Teatralnej (op. J. Chojnowska)zc

21.12.2011r.Sudeckie Centrum Organizacji PozarządowychWigilia Organizacji Pozarządowych w COP

Występ solistek ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Bartek" : Angeliki Ślęzak, Agnieszki Tympalskiej i Marty Rosłoń

(op. A. Banach)

 

15.12.2011r.Galeria Fotografii ŚOKUruchomienie szopki

S. Sawicki i L. Matus

15.12.2011r.Galeria Fotografii Wernisaż Konkursu Plastycznego "Kartka Świąteczna - Boże Narodzenie - Nowy Rok"

Nagroda: ULA ZĄTEK – 9 lat, KAROLINA ZIĘBA, HANNA SLATAN – 9 lat, MILENA WOLAK – 6 lat, JULIA BRYGIER – 9 lat, MAGDALENA CHLUDZIŃSKA – 11 lat, OLIWIA KUCZEK – 12 lat, MAJA SKORSKA – 7 lat, OLIWIA MATYSZCZYK – 7 lat, ALICJA KOWALSKA – 8 lat, HANNA STANEJKO – 6 lat, KAROLINA KANIEWSKA – 9 lat, 2 prace, MACIEJ STĘPIEŃ – 8 lat 2 prace, DOMINIKA RZEPKA, 15 lat, PATRYCJA PIELECH – 11 lat

Wyróżnienie: PATRYCJA LEJA, JULIA KOT – 9 lat, BOGNA KISZECKA – 8 lat, DOMINIKA MIKŁA – 8 lat, JUSTYNA CZAJA – 15 lat, WIKTOR DUSZKA – 5 lat, AGATA STAROOJCIEC, ADA PODBIELSKA – 6 lat, WIKTORIA POŁUCH – 8 lat, KAROLINA PUŁACZEWSKA – 7 lat, KUBA ZARZYCKI – 8 lat, ALICJA LACH – MIERZEJEWSKA – 11 lat, ALA WOJNOWSKA – 9 lat, KAMILA JUŹWIAK – 8 lat , NATALIA STUPECKA – 7 lat, WERONIKA OLEJNIK – 8 lat.

14.12.2011r.Teatr ŚOKUroczysość Miejska 30 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego

Studio Piosenki MDK (Aleksandra Szpak, Monika Wójcik, Martin Kurek, Natalia Murdzek, Weronioka Fiołek, Dagmara Dawlewicz, Patrycja Pienio, Dorota Ząbek, Justyna Koblewska, Barbara Spyra, Natalia Widuto, Daria Krawczyk, Mateusz Bazylewicz, Alicja Zielińska,  + chórki (op. M. Jabłoński)

recytacja: (op. J. Chojnowska) z

13.12.2011r.Sudeckie Centrum Organizacji PozarządowychKoncert "Kaczmarski - Bard Solidrności" z okazji 30 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego

Studio Piosenki MDK (Aleksandra Szpak, Monika Wójcik, Martin Kurek, Natalia Murdzek, Weronioka Fiołek, Dagmara Dawlewicz, Patrycja Pienio, Dorota Ząbek, Justyna Koblewska, Barbara Spyra, Natalia Widuto, Daria Krawczyk, Mateusz Bazylewicz, Alicja Zielińska,  + chórki (op. M. Jabłoński) z 

09.12.2011r.MDKWarsztaty malowania bąbek

J. Walerowicz

16.11.2011r.Sudeckie Centrum Organizacji PozarządowychMiejska Konferencja Świdnickiego Stowarzyszenia "Amazonki"

Występ: Estera Ofiara (A. Banach), Duet taneczny (op. R. Łukaszewicz), "Koraliki" A. Trzeciak, Piotr Sudnicki i ... (op. T. Jaszewski), 3 pary TT (op. Z. Brożbar) z

12.11.2011r.Szlak turystyczny Legii NadwiślańskiejRajd Turystyczny

18 osób z Koła "To tu to tam" i zapisanych z miasta.

Trasa: Pogorzała - Jeziorko Daisy - Palmiaria w Lubiechowie - Zamek Książ - stadnina koni. (op. Z. Curyl)

11.11.2011r.Klub Bolko ŚOKiejski Konkurs Plastyczny

NAGRODY:

OLIWIA GERUS  (7)  (9) MAJA NAWROT (10)   ADAM BUBAK (12) PAULINA HOLUTIAK (14) ILONA HERMANOWSKA (15) HANNA SLATAN(9), MARTYNA TRELEWSKA (8)

(op. W. Szwegler)

NATALIA STUPECKA (8)

(op. J. Walerowicz )

WYRÓŻNIENIA:

ULA ZĄTEK (9) HANIA Chojen (5) OLIWIA PRZYBYLSKA (6) OLGIERD ETEL (11) XYMENA MACIEJEWSKA (6) JUSTYNA CZAJA (15) KLAUDIA TOMASIK (10) ALEKSANDRA SAMORAJ (10) JULIA KOZA (6) ŁUCJA BAŃKOWSKA (10) MARYSIA KRZYŻANIAK (11) MARTYNA GRZEGORZEWSKA (6)  WERONIKA KOWALSKA (9)  ALEKSANDRA MYCZKOWSKA (10)  OLIWIA TRAGARZ (7) MAGDALENA PARTYKA (8) MARTA MAJCHER (8),WERONIKA MONGIAŁO, (7)

OLIWIA KUCZEK (12), NATALIA SZCZEPAŃSKA (8), JULIA KOWALEWICZ (11), JULIA RATAJ (9) - op. W. Szwegler

09.11.2011r.SP 4

Wspólne warsztaty i wystep "Koraliki" i Goście z Iwanofrankowska (Ukraina) z

03.11.2011r.
-
11.11.2011r.
MDK i Klub BolkoMiejski Konkurs Poezji Patriotycznej "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród"

Nagroda: Jakub Kleina, Nadia Bielecka (op. J. Chojnowska)

Wyróżnienie: Estera Ofiara (W. Ziobrowska), Paulina Krzeczkowska (op. J. Chojnowska) z

02.11.2011r.Klub Bolko ŚOKZaduszki Muzyczne

Przegląd Zespołów Rockowych (op. L. Matus)

21.10.2011r.Piwnica "Centrum Organizacji Pozarządowych" ŚwidnicaWernisaż wystawy "Świeci z Bieszczadu"

Występ wokalny: Martin Kurek (K. Jabłoński), Dominika Styrna (A. Banach)

Recytacja:  (J. Chojnowska)

Wręczono odznaki turystycze:

1. Hanna Slatan - 7 Milowe Buty

2. Oliwia Matyszczyk - "Znam Ślężę"

3. Aneta Jedynak - "Znam Ślężę"

4. Mikołaj Lis - "Znam Ślężę"

5. Konrad Jaskła - "Turysta Dolnośląski" i "60 lat PTTK"                       (op. Z. Curyl)

21.10.2011r.Piwnica "Centrum Organizacji Pozarządowych" ŚwidnicaKoncert "Jesienne Liście"

Studio Piosenki (op. M. Jabłoński) z

12.10.2011r.holl teatru ŚOKObchody 60 lecia MDK - Wernisaż prac i roztrzygnięcie konkursów

?

11.10.2011r.Teatr ŚOKObchody 60 lecia MDK - Miejska Konferencja Pedagogiczna "MDK placówka z pasją"

Referaty: Lucyna Fronckiewicz - Godyń - Kraków, Elzbieta Marciniszyn - MDK Opole i Wioletta Ziobrowska MDK Świdnica

07.10.2011r.Restauracja "Stary Młyn"Impreza Socjalna Pracowników Urzędu Miasta

Występ Artystyczny: Weronika Fiołek (op. M. Jabłoński), para tańca towarzyskiego: Tomasz Jaszewski i Iwona Golińka (op. T. Jaszewski)

05.10.2011r.Teatr ŚOKDni Lwowa i kultury Kresowej

Występ Grupy Teatralnej (op. J. Chojnowska)

01.10.2011r.Rynek ŚwidnicaKoncert z okazji "Zamknięcia kapsuły czasu"

Studio Piosenki z piosenką "Wieża" (op. M. Jabłoński) z

14.09.2011r.
-
17.09.2011r.
teren miastaSprzątanie Świata

koordynacja z ramienia MDK: L. Matus

wewnętrzny15.05.2012r.Cmentarz ul. BrzozowaII Rocznica Śmierci A. Scheera

Złożenie kwiatów na grobie A. Scheera: Koło ToTuToTam (op. Z. Curyl) i Gr. "Agrafka" (op. J.Walerowicz)

20.04.2012r.
-
21.04.2012r.
Niepołomice - KrakówWycieczka Nagrodowa

Udział Pracowni biorących udział w spektaklu "Nasze Metro": "Studio Piosenki (op. M. Jabłoński), Teatralna (op. J. Chojnowska), taneczne (op. R. ł-Szczepanik i A. Trzeciak)

15.04.2012r.WrocławWycieczka do Wrocławia

Udział 35 dzieci. (op. Z. Curyl i K. Jas)

31.03.2012r.MDK dz. IWarsztaty malowania pisanek

Udział dzieci z pracowni: "Agrafka" (op. J. Walerowicz), Plastyczna (op. J. Waksmundzka), Plastyczna (op. W. Szwegler).

21.03.2012r.Klub BolkoDZIEŃ TALENTÓW

PREZENTACJE:

  • Julia Furman i Natalia Zielińska z pracowni fotograficznej Krzysztofa Jasa,
  • Martin Kurek z pracowni muzycznej Mirosława Jabłońskiego,
  • Jan Baranowski z pracowni turystycznej Zbigniewa Curyla,
  • Martyna Dymnicka, Wiktoria Pękała, Angelika Ślęzak z pracowni muzycznej Agnieszki Banach,
  • Maja i Dominika Wróblewskie oraz Karolina Mucha z pracowni tanecznej Renaty Łukaszewicz-Szczepanik,
  • Karolina Zięba z pracowni "Agrafka" Joanny Walerowicz
  • Jakub Kleina z pracowni teatralnej Joanny Chojnowskiej
  • Estera Ofiara z pracowni muzycznej Agnieszki Banach i pracowni teatralnej Wioletty Ziobrowskiej
  • Ada Szcześniak i Oliwia Kuczek z pracowni plastycznej Wandy Szwegler
25.02.2012r.WrocławWycieczka Krajoznawcza do Muzeum Narodowego we Wrocławiu

Udział 37 osób (op. W. Szwegler, J. Waksmundzka, Z. Curyl)

Zwiedzano: Muzeum Narodowe, Ostrów Tumski, Katedra pw. św. J. Chrzciciela

Odznaki z rąk prezesa Woj. Por. Oddziałów PTTK J. Szymszona otrzymały:

Amelia Jaskula: Dziecieca Odznaka Turystyczna, Zdobywca Ślęży,

Zuzanna Pietrukiewicz: Zdobywca Ślęży, Znam Ślężę,

14.02.2012r.s. muzyczna dz. IKoncert Walentynkowy

Koncert uczestników Studia Piosenki (op. M. Jabłoński)

10.02.2012r.s. AgrafkaDolnośląski Konkurs Plastyczny "Maska Karnawałowa" el. wewnętrzne

op. J. Walerowicz

08.02.2012r.s. teatralna dz.IŚwietowanie Pierwszego Sukcesu - impreza integracyjna

Gospodarze: Grupa ze Spalonego Teatru" , występ GRUPY "Pauza" (op. J. Chojnowska)

Udział: Pierrot (W. Ziobrowska) pr. Plastyczna (W. Szwegler, "Agrafka" (J. Walerowicz), Gr. Turystyczna "To Tu To Tam" (op. Z. Curyl)

15.01.2012r.WroclawWycieczka do Opery Wrocławskiej na "Czerwony Kapturek"

Wyjazd pracowni: teatralnej (W. Ziobrowska), teatralna (J. Chojnowska), turystyczna (Z. Curyl)

13.01.2012r.Sudeckie Centrum organizacji PozarzadowychJasełaka dla emerytów i rencistów MDK

Występ Grupy teatralnej (op. W. Ziobrowska)

12.01.2012r.s. teatralnaRoczek Koła Turystycznego "To tu to tam"

Udział wzieły pracownie: plastyczna (W. Szwegler), plastyczna (J. Waksmundzka), muzyczna (A.Banach), taneczna (A. Trzeciak), "Agrafka" (J. Walerowicz), teatralna (J. Chojnowska), teatralna (W. Ziobrowska), fotograficzna (K. Jas), modelarska (A. Walerowicz), modelarska (S. Sawicki). Piosenkę zaśpiewały: Estera Ofiara i Marta Rosloń.

22.12.2011r.Amfiteatr MDKWieczór Kolęd w MDK

(op. Paulina Chrzan)

20.12.2011r.s. muzyczna MDK Wieczór kolęd z pracownią muzyczną

Występ reprezentantów wszystkich grup muzycznych z pracowni :

Grupa Keyboardowa "Klawiatura" I i II - soliści:Klaudia Barańska, Sandra Słowik, Zuzanna Bednarz, Bogdan Melerowski, Martyna Dymnicka, Paulina Sierakowska, Jan Mikuła

Studio Piosenki dla Dzieci "Bartek" -zespół "Wirusy" oraz solistki:  Aneta Jedynak, Magdalena Kuczmarska, Angelika Ślęzak

Studio Piosenki dla Młodzieży "Bartek" - zespół "Bez Nazwy" oraz solistki: Agnieszka Tympalska, Estera Ofiara, Wiktoria Pękała i Marta Rosłoń

Zespół Piosenki i Ruchu "TIMKI"

(op. A. Banach)

12.12.2011r.s. koputerowa MDKWigilia w pracowni tanecznej

(op. Z. Brożbar)

06.12.2011r.teren miastaGra Miejska "W poszukiwaniu św. Mikołaja"

Udział wzieli:

Grupa Turystyczna "To tu to tam" : Baranowski Jan, Jaskuła Konrad, Paweł Matjaszek, Zuzia Pietrukiewicz, Karina Biedroń, Maja Mogielnicka, Matyszczyk Oliwia, Matyszcy Sandra,   (op. Z. Curyl), + 24 osoby grupa "Agrafka"(op. J. Walerowicz), + 23 osoby Pracownia Teatralna, + 14 osób Pracownia Plastyczna (op. J. Waksmundzka), + 17 osób Pracownia szachowa (op. P. Chrzan)

 

24.11.2011r.Restauracja "Pod Kopułą"Dziecięce Dni Pagórków

Prelekcja "Krzyże Pokutne w Polsce" - Tadeusz Niedzielski.

Odznaki Otrzymali

  • Mikołaj Lis – Pop. GOT..
  • Mikołaj Lis – 60 lat PTTK...
  • Rafał Lis – Pop. GOT..
  • Rafał Lis – 60 lat PTTK..
  • Jeremi Okniański – Pop. GOT..
  • Jeremi Okniański – 60 lat PTTK..
  • Zuzanna Pietrukiewicz – Pop. GOT..
  • Zuzanna Pietrukiewicz – 60 lat PTTK..
  • Zuzanna Pietrukiewicz – Jan Nepomucen – brązowy..
  • Zuzanna Kupczyk – „7 mil buty”
  • Zuzanna Kupczyk – „Zdobywca Ślęży”
  • Zuzanna Kupczyk – DOT „Miś”
  • Jan Baronowski – Jan N. – brązowy..
  • Jan Baronowski – Szlakiem Zabytków UNESCO – popularna..
  • Maja Mogielnicka  JN – brązowa
  • Karina Biedroń JN – brązowy
  • Paweł Matjaszek – DOT „Miś”
  • Paweł Matjaszek - Jan Nepomucen – brązowy..
  • Konrad Jaskuła - Jan Nepomucen – brązowy..        (op. Z. Curyl)
29.10.2011r.MDK - teren miastaIV Bieg Patrolowy Śladami Mieczysława Kozara - Słobódzkiego

I m. Pracownia Plastyczna (op. J. Waksmundzka): Maja Szymaszkiewicz, Weronika Wolańska, Wiktoria Wolańska, Oliwia Drozdowicz, Olgierd Etel, Ola Skrzyńska, Dominika Rzepka, Patrycja Leja, Piotr Studnicki.

II m. Pracownia Teatralna (op. J. Chojnowska): Jakub Kleina, Karol Moczulski, Karolina Biniek, Justyna Popek, Urszula Kisiel, Aleksandra Tekiela, Paulina Krzeczkowska, Gabrysia Leśniańska,

III m. Pracownia Taneczna (op. A. Trzeciak): Anna Wierzbicka - Huk, Wiktoria Turek, Sonia Hołyszewska, Laura Wasylkiewicz, Małgosia Cichowicz, Julia Kraszkiewicz, Natalia Łużna, Ilona Grzela,

IV m. Koło "Totutotam" (op. Z. Curyl): Konrad Jaskuła, Karina Biedroń, Maja Mogielnicka, Jan Baranowski, Mikołaj Lis, Rafał Lis, Sandra Matyszczyk, Zuzanna Kupczyk, Paweł Matjaszek, Karolina Kumięga, Hania Drozd,

IV. m Pracownia Plastyczna (op. W. Szwegler): Olga Czaja, Ala Lach, Julia Rataj, Magda Chudzińska, Gracjan Strzelec, Natalia Ruszaj,

IV m. Koła "Agrafka" (op. J. Walerowicz): Urszula Walerowicz, Mikołaj Schwartz, Emilia Łopacka, Ola Samoraj, Karolina Zięba, Daniela Wieczorek

V m. Pracownia Modelarska (op. A. Walerowicz): Wojtek Szczepanek, Tomasz Sołtys, Maja Sołtys, Michał Markowski, Rafał Gaj,

V m. Pracownia Szachowa (op. M. Korzekwa): Natalia Mielnik, Patryk Mielnik, Jakub Dudziak,

VI m. Pracownia Muzyczna (op. A. Banach): Sandra Słowik, Klaudia Barańska, Szymon Gaweł

VI m. Pracownia Taneczna (0p. R. Łukaszewicz-Szczepanik): Karoina Trunkwalter, Martyna Gładysz, Kelly Terka, Julia Zerka, Maja Nawrot

VII m. Pracownia Muzyczna I (op. M. Jabłoński): Izabella Tokarska, Martin Kurek, Weronika Fiołek, Aneta Klemczak,

VII m. Pracownia Modelarska II: (op. S. Sawicki): Katarzyna Grędzińska, Alex Wybrański, Tomasz Łukasiewicz, Sebastian Sierpiński, Rafał Rząsa,

VII m. Pracownia Komputerowa (op. Z. Brożbar): Mariusz Lema, Dawid Tymiński, Przemek Kaczmarek, Mateusz Stelmach,

19.10.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaDzień Seniora

Występ na imprezie par dziecięcych:

Patryk Peszko i Barbara Kowalska,

Michał Kowalski i Liwia Michielewicz,

Kacper Grudziński i Laura Kwak.

15.10.2011r.
-
16.10.2011r.
Góry Stołowe: Błędne Skały - Szczeliniec WielkiRajd Turystyczny "Śladami Jana Pawła II"

Nagrodzeni w Quizie Krajoznawczym:

I m. Baranowski Jan

II m. Matyszczyk Sandra i Biedroń Karina

wyróżnienia: Zuzanna Pietrukiewicz, Jaskuła Konrad, Lis rafał, Lis Mikołaj, (op. Z. Curyl)

11.10.2011r.posesja MDK ul. NauczycielskaObchody 60-lecia MDK - "Piknik pod dębem"

Występ reprezentantów grup:

"Klawiatura" - Martyna Dymnicka (keyboard)

Studio Piosenki dla Dzieci "Bartek" - zespół "Wirusy"

Studio Piosenki dla Młodzieży "Bartek" - zespół "Bez Nazwy" i solistka Estera Ofiara

(op. A. Banach)

 

11.10.2011r.Posesja MDK ŚwidnicaPknik pod Dębem

Pary rekreacyjne:

Patryk Peszko i Barbara Kowalska,

Michał Kowalski i Liwia Michielewicz,

Kacper Grudziński i Laura Kwak,

Piotr Madaliński i  Hanna Szalecka.

 

Pary sportowe:

Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna,

Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena.

11.10.2011r.osesja MDKObchody 60 lecia MDK - Koncert

"Koraliki" (op. A. Trzeciak)

10.10.2011r.s. teatralna MDKObchody 60 lecia MDK - Koncert "Spotkanie Pokoleń"

Występ grup muzycznych: 

Studio Piosenki -  zespoły „Wirusy” i „Bez Nazwy” oraz solistki: Marta Rosłoń, Agnieszka Tympalska, Dominika Dziedzic, Wiktoria Pękała i Estera Ofiara, "Klawiatura" - duet Sandra Słowik i Klaudia Barańska, Zespół Piosenki i Ruchu "TIMKI" (op. A. Banach)

oraz grup teatralnych (op. W. Ziobrowska)

30.09.2011r.Restauracja Dziecięce Dni Pagórków

Wręczono odznaki Turystycne:

"7- milowe buty" st. srebrny - Zuzanna Pietrukiewicz

Dziecięca Odznaka Turystyczna - Zuzanna Pietrukiewicz

Odznaka "Znam Ślężę" -

  • Biedroń Karina, Jaskuła Konrad,
  • Lis Rafał, Łukasiewicz Tomasz,
  • Mogielnicka Maja, Mogielnicki Sebastian, Sołtys Tomasz, Sołtys Maja, Matyszczyk Sandra

Występ artystyczny: Grupa wokalna (op. A. Banach)

10.09.2011r.KłodzkoWycieczka Krajoznawcza do Kłodzka

Wręczono Odznaki:

1. "Zdobywca Ślęży" - Tomasz Łukaszewicz

2. "&-milowe buty" st. srebrny: Adrian Skrzypnik, Maciej Banach, Sandra Suchojad, Hania Szalecka, Nikodem Gaj,


Copyright © 2009-2014 MDK Świdnica
created by Zbigniew Brożbar Grupa BRONET
polityka plików cookie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji o polityce cookies znajdziesz na tej stronie. Zamknij